FETEX Turizm Fuarı 12. Kez Kapılarını Açtı

FETEX Turizm Fuarı 12. Kez Kapılarını Açtı

Fethiye’de düzenlenen Fethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek, İçecek İhtisas Fuarı (FETEX) bu yıl 12. kez kapılarını açtı.

Fethiye’nin Pazaryeri Mahallesi Cumartesi Pazarı’nda kurulan fuarda, 35 firma stant açtı. MARFO Fuarcılık tarafından 12. kez sade bir törenle kapılarını açan fuara ilgi yoğun oldu. FETEX’in açılışını Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, CHP Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Demir, sivil toplum örgütü temsilcileri yaparken davetliler de ilgi gösterdi. Fuarda bahçe mobilyaları, otel ekipmanları, endüstriyel mutfak ekipmanları, havuz özel tasarım, çeyizlik çeşitli ürünler, tekstil ürünleri ve gıda ürünleri de yer alıyor.

Fuarın açılışında konuşan Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, “Fuarların ülkemize ve ilçemize katkılarını biliyoruz. Oda olarak bu tarz etkinliklere hep destek oluyoruz. Bu tanıtımlar ile daha kaliteli bir hizmet alabilmek için tedarikçilerimize önemli bir fırsat sunuluyor. Asrın deprem felaketi nedeniyle sade bir açılış gerçekleştirildi.” İfadelerinde bulundu.

CHP Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Demir ise; “Esnaf arkadaşlarımızı desteklemeye geldik.  Fuarlar tanıtıma katkı sağlayan önemli bir araçtır. Turizm sezonu yaklaşırken Fethiye’de böyle bir fuar açılmasından dolayı mutlu olduk. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

MARFO Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan ise “35 katılımcı firmamız var. Bu yıl 12’ncisini düzenliyoruz. Fuarımız 4 gün açık kalacak. Cuma günü akşam saatlerinde sona erecek. Fuarımızda bahçe mobilyaları, otel ekipmanları, endüstriyel mutfak ekipmanları, havuz özel tasarım, çeyizlik çeşitli ürünler, tekstil ürünleri yer almaktadır. Deprem felaketi nedeniyle sade bir açılış gerçekleştirdik.” diye konuştu.

Fuarın 14 Nisan Cuma günü sona ereceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir